دوشنبه , اسفند ۲۵ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / روغن / روغن کرچک / واردات روغن کرچک صنعتی هندی

واردات روغن کرچک صنعتی هندی

آیا می دانید واردات روغن کرچک هندی صنعتی به مرزهای داخلی کشور چگونه انجام می شود؟ آیا می دانید روغن کرچک صنعتی چه تفاوتی با روغن کرچک بکر دارد؟

آیا می دانید به چه دلایلی واردات روغن کرچک هندی صنعتی صورت می گیرد؟ آیا می دانید کدام یک از محصولات تولیدی برای ارتقای کیفیت خود به مواد اولیه ای همچون روغن کرچک صنعتی نیاز دارد؟ یقیناً روغن کرچک صنعتی هندی به دلیل ترکیبات بی نظیری که دارد برای انواع مصارف مختلف صنعتی به کار برده می شود. بد نیست بدانید که ۹۰ درصد این روغن را اسیدهای چرب اشباع نشده تشکیل داده است. این به این معنی است که روغن کرچک صنعتی هندی تقریباً در هر زمینه ای پرکاربرد است.

واردات روغن کرچک

موارد استفاده از روغن کرچک صنعتی هندی

همان طور که در بالا به آن اشاره شد از روغن کرچک صنعتی هندی در بسیاری مصارف مختلف استفاده می گردد که از جمله آن می توان به صنایع تولیدی و حمل و نقل اشاره کرد. در ادامه به ذکر چند مورد دیگر از موارد استفاده از این روغن اشاره خواهیم کرد:

 • صنعت تولید رنگ مو
 • صنعت تولید جوهر
 • صنعت تولید نایلون
 • صنعت تولید انواع لوازم آرایشی نظیر لاک
 • کارخانه های تولید روغن ترمز
 • کارخانه تولید روغن های ماشین کاری
 • لاستیک
 • مهر موم
 • پارچه
 • روغن گریس روان کننده
 • و…

واردات روغن کرچک

واردات انواع روغن کرچک صنعتی هندی

بر اساس آمارهای ارائه شده در شش ماهه اول سال ۹۷ چیزی بالغ بر یک هزار و سیصد و شانزده تن روغن کرچک صنعتی هندی به داخل بازارهای ایران وارد شده است. همان طور که از نام این محصول بر می آید بخش عمده ای از واردات آن توسط کشور هندوستان صورت می گیرد. اما این تمامی ماجرا نیست. چون تعداد زیادی از کشورهایی نظیر چین، ترکیه، آلمان، بلژیک، سویس، فرانسه، امارات متحده در واردات انواع روغن کرچک صنعتی هندی دخالت دارند.

واردات روغن کرچک

فروش روغن کرچک صنعتی هندی

درباره فروش روغن کرچک صنعتی هندی به قیمت های استاندارد چه می دانید؟
آیا از روش های فروش این محصول در بازارهای مختلف مطلع هستید؟

واردات روغن کرچک

روغن کرچک هندی صنعتی به دلیل استفاده زیاد در صنایع تولید باعث شد تا فروش آن در بازارهای مختلف متقاضیان بسیاری داشته باشند. به واقع می توان گفت با فروش روغن کرچک صنعتی هندی با قیمت های استاندارد، بسیاری از صنایع و کارخانجات مختلف توانستند بخش عمده ای از احتیاجات خود از این روغن مرغوب و با کیفیت را بر آورده سازند.
مشتریانی که می خواهند از نحوه فروش انواع برندهای روغن کرچک صنعتی هندی (پاسیفیک، کیسان، اوشن و ..) مطلع شوند می توانند با کارشناسان فروش این محصول مرغوب و با کیفیت در ارتباط باشند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند در بسته بندی بشکه ای

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند به خوبی توانسته است محصول خود را در بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه