یکشنبه , اسفند ۲۴ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / روغن / قیمت فروش روغن کرچک صنعتی در بازار تهران

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی در بازار تهران

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی این روزها در سال ۹۹ تحت تاثیر نوسانات دلار قرار گرفته است. و شاهد آن بودیم که در بازار تهران چه میزان قیمت ها روزانه افزایش و کاهش ناگهانی داشت و ثبات نسبی برقرار نشده است. و همینطور شاهد قیمت های متنوع از بازرگانی های مختلف بودیم. اما چگونه قیمت واقعی را بدانیم؟

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

واردات روغن کرچک صنعتی از هند

روغن کرچک یکی از ترکیبات اولیه مهم در بسیاری از صنایع می باشد. اما چرا روغن کرچک؟
روغن کرچک به دلیل خصوصیات و ماهیت منحصر به فردی که دارد هم از لحاظ خواص درمانی و هم از لحاظ خواص بافتی و فیزیکی می تواند در تولید نقش بسیار مهمی را ایفا کند. اما چرا واردات؟ در دنیا چند کشور خاص هستند که به دلیل وفور کشت کرچک در کشورشان در طی سالیان سال صنعت تولید روغن آن را هم گسترده کرده اند لذا کمپانی های اصلی هم که بصورت عمده در تناژ های بالا تولید دارند در این کشور ها میباشند و بازار بین المللی را از آن خود کرده اند. در صدر این کشورها کشور هند می باشد. که سالانه حجم بالایی از روغن کرچک مورد نیاز کشور ما نیز از این کشور و از طریق بندرگاههای مختلف وارد می شود.

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

فروش روغن کرچک هندی اصل

در حال حاضر فروش روغن کرچک در تهران در بازار های مختلف از طریق بازرگانیهای مختلف صورت میگیرد که خود یا عوامل دیگر آنها واردات را انجام میدهند. درمورد روغن کرچک صنعتی چون غالبا خرید و فروش با بشکه های پلمپ انجام میشود لذا خیلی به ندرت پیش می آید که بخواهد تقلبی صورت بگیرد. غیر از اینکه برخی سودجویان پلمپ را باز کرده و با مواد بی کیفیت بشکه های مشابه بیشتری را آماده کنند که به ندرت این اتفاق می افتد. در بازار فروش روغن کرچک صنعتی بشکه ای چیزی که بیشتر مهم است کیفیت برندی است که وارد و کار می شود چون برندهای مختلفی هستند که در هند تولید می شوند که برخی معتبرتر بوده و از نظر کیفی درجه کیفی بالاتری دارند. مثل برندهای

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

همانطور که در ابتدای مقاله اشاره کردیم این روزها بدلیل شرایط اقتصادی خاصی که پیش آمده نوسالات شدید ارز روزانه را در بازار تهران شاهد هستیم، لذا قیمت روغ کرچک که به دلیل واردات با دلار انجام می شود تغییرات زیادی دارد. و معاملات انجام شده همه بصورت استعلام قیمت روزانه انجام می شود و روزانه قیمت ها ممکن است تغییر کند. بنابراین قیمت فروش روغن کرچک صنعتی را نمیتوان در سایت یا مرجعی ثبت نهایی کرد. و در صورت نیاز به خرید روغن کرچک بصورت روزانه از طریق تماس مستقیم استعلام موجودی و قیمت بگیرید.

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

وارد کننده و عرضه کننده روغن نارگیل صنعتی

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش روغن نارگیل گرید RBD

فروش روغن نارگیل گرید RBD بشکه ای ۱۹۰ کیلویی

فروش روغن نارگیل گرید RBD در بسته بندی بشکه ای ۱۹۰ کیلویی در بازار با …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه