چهارشنبه , مهر ۱۴ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / روغن / روغن کرچک / قیمت روغن کرچک طبیعی برای تقویت مژه

قیمت روغن کرچک طبیعی برای تقویت مژه

برای تقویت مژه و ابرو از انواع روغن های گیاهی بهره گرفته می شود که از بهترین آنها می توان به روغن کرچک طبیعی اشاره کرد. این روغن با قیمت استاندارد در داروخانه ها نیز ارائه می گردد.
از جمله محصولات عرضه شده در یک عطاری یا فروشگاه های داروهای سنتی روغن های تهیه شده از دانه های روغنی مختلف مانند کنجد، آفتابگردان، هسته انگور و … است. از این روغن ها برای درمان بیماری های مختلف جسمی و روحی می توان بهره گرفت که تاثیرات آن از نظر علمی ثابت شده می باشد.
از جمله این روغن ها کرچک است که دارای سابقه طولانی در طب سنتی ایرانی بوده و در حال حاضر نیز برای درمان امراض مختلف به کار گرفته می شود.
یکی از مصارف عمده روغن کرچک تقویت پوست، مو و مژه می باشد که به صورت مالشی به کار گرفته می شود و دارای تاثیرات بلند مدت است. برای تقویت مژه می توان روغن کرچک را از طریق برس ریمل بهداشتی بر روی مژه کشید و بعد از چند ساعت آن را به خوبی شستشو داد.

قیمت روغن کرچک

از جمله رغن های مناسب برای تقویت مژه روغن کرچک طبیعی است که می توان آن را با قیمت پایین از مراکز عرضه دریافت نمود. در هنگام تهیه انواع روغن از جمله روغن کرچک طبیعی باید از استاندارد و بهداشتی بودن آن مطمئن بود، چون در بازار انواع روغن کرچک با کیفیت های مختلف موجود است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند در بسته بندی بشکه ای

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند به خوبی توانسته است محصول خود را در بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه