پنج شنبه , آبان ۱۵ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / روغن / خواص دارویی روغن کرچک ارزان ایرانی

خواص دارویی روغن کرچک ارزان ایرانی

روغن کرچک دارای خواص درمانی بی نظیری است که باعث شده در کارخانه های ایرانی تولید روغن بهترین نوع این محصول تهیه شده و با قیمت ارزان راهی بازار مصرف گردد.
هر عضوی از عناصر موجود در طبیعت از بزرگ و کوچک نقش مهمی در تامین سلامت انسان و درمان بیماری های مختلف دارد. از جمله این عناصر دانه های روغنی از قبیل کندش، کنجد، آفتابگردان و … می باشد که از این مواد بهترین روغن های گیاهی جهت مصارف خوراکی و درمانی تولید می گردد. کرچک از جمله این دانه های پرخاصیت می باشد که بهترین روغن از آن تحصیل می گردد.

خواص روغن کرچک

روغن کرچک اصل و استاندارد که به روش های مختلف در کشور تولید می گردد دارای خواص درمانی متنوع می باشد و ریشه در طب قدیم دارد. از خواص درمانی روغن کرچک تسکین درد مفاصل مخصوصا در افراد کهنسال می باشد که به صورت مالشی و به دفعات باید استفاده شود. از دیگر کاربردهای روغن کرچک تقویت و رشد مو و نیز رفع ترک خوردگی و خشکی پوست است.

روغن کرچک ایرانی

با در نظر گرفتن تاثیرات غیر قابل انکار روغن کرچک بر روی سلامتی و افزایش آگاهی افراد در این زمینه انواع روغن کرچک تولید شرکت های ایرانی در بازار ارائه می گردد. قیمت روغن کرچک ایرانی نسبت به نموه های خارجی ارزان بوده و از نظر کیفیتی و امکان رقابت با نمونه های خارجی را دارا است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی در بازار تهران

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی این روزها در سال ۹۹ تحت تاثیر نوسانات دلار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه