شنبه , مهر ۱۰ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / روغن / خرید عمده روغن کرچک ایرانی باکیفیت

خرید عمده روغن کرچک ایرانی باکیفیت

بهترین راهکار برای فروشگاه های توزیع روغن در بازار جهت خرید عمده انواع روغن کرچک ایرانی باکیفیت و سایر این محصولات تهیه مستقیم و بی واسطه این کالاها از مراکز پخش می باشد.
روغن کرچک یکی از شناخته شده ترین روغن های گیاهی است که قدمت تولید و استفاده از آن در ایران به سده ها پیش بر می گردد. در حال حاضر نیز نمونه های استاندارد و باکیفیت این محصول در خط تولید کارخانه های روغن سازی کشور تهیه می شود. روغن کرچک از روغن های درمانی است که تا پیش از این به صورت محدود و برای بیماری های خاص استفاده می شده است اما در حال حاضر به وفور مورد مصرف قرار می گیرد.
از جمله کشفیات مفید در مورد تاثیرات درمانی انواع روغن کرچک این است که به عنوان یک ماده ضد باکتری عمل نموده و بدین طریق می تواند در درمان عفونت های قارچی پوست به کار گرفته شود. همچنین روغن کرچک درمان خوبی جهت کاهش درد مفاصل و دردهای رماتیسمی است که مخصوصا در افراد مسن و سالخورده بروز می نماید.

خرید عمده روغن کرچک

فروشگاه های عرضه روغن های گیاهی در بازار می توانند برای خرید عمده روغن کرچک و سایر روغن های گیاهی با قیمت پایین از طریق نمایندگی های مجاز اقدام کنند. با این روش می توان انواع روغن کرچک ایرانی با کیفیت و بهداشتی را به صورت بسته بندی کامل در اسرع وقت و با کم ترین هزینه تهیه کرد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده اصل در حجم ۱۹۰ کیلویی

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده اصل در حجم و بسته‌بندی ۱۹۰ کیلویی در بسیاری از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه