یکشنبه , آبان ۲۵ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / روغن / تولید کننده روغن نارگیل طبیعی در ایران

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی در ایران

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی در ایران که بصورت شرکتی و جدی مشغول به فعالیت باشند کم هستند و اغلب بصورت کارگاهی یا مغازه مشغول هستند. روغن نارگیل طبیعی چگونه تولید می شود و فرق آن با نمونه های دیگر روغن نارگیل چیست؟ با تولید کننده روغن نارگیل طبیعی در ایران که بصورت تخصصی فعالیت دارد آشنا شوید.

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

روغن نارگیل طبیعی و بکر

در جهت تولید انواع روغن نارگیل همانند سایر روغن های طبیعی روش های مختلفی وجود دارد. روش پرس، روش استخراج با حلال و .. .
روغن نارگیل بکر به این دلیل طبیعی و بکر نامیده می شود چرا که به روش پرس و آن هم فقط پرس یک مرحله ای استخراج شده است. بدین صورت که قسمت گوشت نارگیل تازه خشک و آسیاب شده و تحت فشار یک مرحله ای در دمای زیر ۴۰ درجه سانتیگراد قرار می گیرد و روغن حاصل یک روغن خالص و بکر و طبیعی می باشد که نیاز به تصفیه هم ندارد. به این روش به اصطلاح پرس سرد نیز گفته می شود.

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

اگر توجه کرده باشید روغن نارگیل بکر و طبیعی نسبت به روغن های نارگیل تصفیه شده قیمت بالاتری دارد و آن هم به دلیل می باشد که از آنجا که در تولید روغن نارگیل فقط یک مرجله پرس انجام می شود میزان بازدهی روغن نارگیل به ازای یک کیلوگرم در این روش کمتر از سایر روش های مرسوم تولید روغن نارگیل می باشد. لذا قیمت تمام شده هر لیتر روغن نارگیل بالاتر از سایر روش ها در می آید.

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

روغن نارگیل بکر و طبیعی مشخصه ی ویژه ی دیگری که دارد این است که از آنجا که در روند تولید به روش پرس سرد دمای سیستم زیر ۴۰ درجه سانتیگراد حفظ می شود لذا عطر و طعم تازه ی نارگیل در روغن آن نیز حفظ می شود. در حالی که در روش های دیگر به دلیل استفاده از دماهای بالا و همینطور نیاز به تصفیه کردن، روغن بسیاری از ترکیبات موثره و همچنین عطر و طعم و بوی خود را از دست می دهد.

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

خواص و کاربرد روغن نارگیل بکر و طبیعی

 • نرم کننده فوق العاده برای مو
 • درخشان کننده عالی مو
 • پیشگیری از موخوره مو
 • پیشگیری از ریزش مو
 • آبرسان قوی برای پوست و مو
 • پیشگیری از ایجاد چروک
 • یک روغن پایه ی عالی در ماساژ درمانی
 • یکی از اقلام اصلی در رژیم لاغری کتو
 • یک روغن عالی در شیرینی پزی
 • از بین برنده باکتر یهای مضر دهان
 • کمک به درمان آلزایمر
 • آرامش بخش می باشد و در آروماتراپی کاربرد دارد
 • جلوگیری از پیری زودرس

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

چرا روغن نارگیل یک روغن ایده ال برای مو می باشد؟

تولید روغن نارگیل طبیعی در ایران

خوشبختانه در ایران چند سالیست که تجهیزات مربوط به تولید روغن نارگیل طبیعی و بکر توسط مهندسین ایرانی ساخته و عرضه شده است و تولید کنندگان زیادی در زمینه ی تولید روغن نارگیل بکر مشغول به فعالیت شده اند. دستگاهایی که بر اساس فشار مکانیکی کار میکنند و دمای سیستم زیر ۳۰ تا ۴۰ در جه سانتیگراد حفظ می شود و نه تنها روغن نارگیل بلکه دیگر روغن های طبیعی مثل روغن کنجد، روغن بادام، روغن سیاهدانه، روغن کرچک، روغن هسته انار، هسته آلبالو، کتان، آفتابگردان و … هم می توان با آن استخراج کرد.

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی

تولید کننده روغن نارگیل طبیعی در ایران که بصورت تخصصی و شرکتی کار کند در ایران انگشت شمار هستند و مابقی اکثرا بصورت تجربی در این زمینه مشغول به فعالیت شده اند. اگر بخواهیم شمارا با تولید کننده روغن نارگیل طبیعی اصل و خالص در شیراز آشنا کنیم می توانیم گروه تولیدی زرنوشه را ناک ببریم که در این زمینه مجوز های لازم را داشته و کارشناسان متخصص در زمینه تولید روغن در این مجموعه فعالیت دارند. که علاوه بر تولید روغن های گیاهی در زمینه ی تولید انواه اسانس های طبیعی نیز فعالیت دارند.

 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی در بازار تهران

قیمت فروش روغن کرچک صنعتی این روزها در سال ۹۹ تحت تاثیر نوسانات دلار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه