دوشنبه , اسفند ۲۵ ۱۳۹۹
سرخط خبرها
خانه / روغن / روغن کرچک / تولید عمده روغن کرچک صنعتی تقویت ابرو

تولید عمده روغن کرچک صنعتی تقویت ابرو

در یک کارخانه فعال در حوزه تولید روغن های گیاهی پخشی از چرخه ساخت به روغن کرچک صنعتی اختصاص یافته که به صورت عمده به بازار عرضه می شود و مناسب برای مصارف صنعتی می باشد.
پر پشت شدن ابروها علاوه بر امکان استفاده از طرح های جالب جهت آرایش باعث زیباتر شدن ظاهر شخص می شود و از این رو بیشتر افراد به دنبال تهیه بهترین داروها جهت تقویت ابرو هستند. یکی از بهترین راه ها برای تقویت ابرو و ماندگاری بالای آن استفاده از نسخه های گیاهی و طبیعی است که از آن میان می توان به انواع روغن های گیاهی مانند کرچک، سیاه دانه و کندش اشاره کرد.
روغن کرچک پیشتر و در طب سنتی قدیم به عنوان یک داروی ملین شناخته می شد ولی با گسترش تحقیقات علمی و کشف ویژگی های منحصر به فرد آن در درمان ریزش ابرو مورد مصرف می باشد. استفاده از روغن کرچک صنعتی به دلیل داشتن حجم بالای امگا ۹ به صورت مستمر و به شکل مالشی باعث رشد سریع و پرپشت شدن ابرو می گردد.

تولید عمده روغن کرچک

از آنجایی که آگاهی اقشار مختلف جامعه در مورد تاثیرات معجزه آسای روغن کرچک صنعتی افزایش یافته تقاضا مبنی بر دریافت آن نیز در حل افزایش می باشد. از این رو تولید روغن کرچک استاندارد به صورت عمده و در حجم بالا در دستور کار کارخانه های سازنده این محصولات در سطح کشور قرار گرفته است.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند در بسته بندی بشکه ای

وارد کننده روغن کرچک کیسان هند به خوبی توانسته است محصول خود را در بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه