پنج شنبه , مهر ۱۵ ۱۴۰۰
سرخط خبرها
خانه / روغن / تولید روغن کرچک و خواص درمانی آن

تولید روغن کرچک و خواص درمانی آن

روغن کرچک از روغن های درجه یک و استاندارد تولید صنایع روغن سازی ایرانی است که به دلیل داشتن خواص درمانی مختلف به صورت عمده در بازار خرید و فروش می شود.
از جمله روغن های درمانی قدرتمند در بازار روغن کرچک است که از بهترین دانه های کرچک طبیعی و گلخانه های تهیه می شود. دانه کرچک غلارغم ظاهری ریز سرشار از مواد مغذی بوده و در درون خود انواع خواص درمانی و دارویی را دارا است. با توجه به کارهای پژوهشی صورت گرفته و کشف تاثیرات گوناگون دانه کرچک از این گیاه روغن کرچک درجه یک تهیه می شود.

خواص درمانی روغن کرچک

از بهترین نمونه این محصولات روغن کرچک ایرانی است که دارای خواص درمانی متنوع بوده و به صورت گسترده به مصرف می رسد. از خواص درمانی روغن کرچک تسکین دردهای ناشی از تورم مفاصل و دردهای عضلانی مزمن است که به دلایل مختلف از جمله کهن سالی و ورزش های سنگین پیش می آید. درمان عفونت های قارچی و بریدگی های جزئی پوست از دیگر موارد مصرف روغن کرچک می باشد.

روغن کرچک ایرانی

از نمونه های باکیفیت روغن کرچک در بازار محصولات تولید کارخانه های ایرانی است که با تکیه بر علوم روز در کارخانه های داخلی ساخته می شود. مهم ترین مسئله در زمینه استفاده از انواع روغن کرچک مصرف درست آن مطابق با توصیه های کارشناسانه است که منجر به دریافت نتیجه خوب و مور نظر خواهد شد.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مديريت فروش: مهندس درستکار
راه هاي ارتباطي:
شماره موبايل: 09171263347
پست الکترونيکي: zarnoosheh.co@gmail.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده اصل در حجم ۱۹۰ کیلویی

قیمت روغن نارگیل تصفیه شده اصل در حجم و بسته‌بندی ۱۹۰ کیلویی در بسیاری از …

دیدگاهتان را بنویسید

کانال زرنوشه
اینستاگرام سایت زرنوشه